Test i recenzja mikrofonu bezprzewodowego SENNHEISER XSW-D – najlepszy dla youtubera?

Na początku lutego podczas targów NAMM 2019 Sennheiser zaprezentował nową serię mikrofonów XS Wireless Digital, która ma zapewnić łatwy dostęp do bezprzewodowego nagrywania. W dzisiejszym filmie zapraszamy w podróż… do świata dźwięku! 😉 Nie ruszając się poza obręb naszego miasta pokażemy Wam najnowszy mikrofon, który niedawno znalazł się na naszym wyposażeniu.

Jest to tzw. „entry level” – podstawowy zestaw, dzięki któremu można rozpocząć swoją przygodę z urządzeniami bezprzewodowymi od Sennheisera. Sprawdzimy, czy faktycznie – jak reklamuje producent – rejestrowanie dźwięku za pomocą XSW-D będzie łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej!

Recenzowany przez nas zestaw to XSW-D Portable Lavalier Set przeznaczony jest do pracy z aparatami bezlusterkowymi i DSLR. Wyposażony w 3,5mm gniazdo jacka i mikrofon krawatowy ME2-II, ma być idealny dla vlogerów, youtuberów i niezależnych filmowców.

Zapraszamy do oglądania! 🙂

Cały odcinek nagrywany jest za pomocą XSW-D podłączonego bezpośrednio do aparatu Lumix g80. Dźwięk nie został poddany jakiejkolwiek obróbce. Jeżeli chcecie usłyszeć jak brzmi poprawiony w ramach postprodukcji to zapraszamy do przewodnika po Porto gdzie pierwsze 5 minut tego odcinka nagrane było za jego pomocą: https://youtu.be/1m0F8JgtdKQ

LINK DO STRONY PRODUCENTA: https://sennheiser.pl/o/xsw-d-portabl…
WSZYSTKIE ZESTAWY PL: https://sennheiser.pl/mikrofony-i-zes…
WIĘCEJ ZESTAWÓW ANG: https://en-de.sennheiser.com/xs-wirel…
RODE FILMMAKER KIT: https://www.ceneo.pl/38049012#crid=25…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s